Możliwości e-niani

W takim celu można zastosować również walki-talki z funkcją niani, które działanie ma podobne, jak specjalna niania. Również telefony bezprzewodowe posiadają tego typu zastosowani, które łatwo wykorzystać.

Nianie elektroniczne mogą być wyposażone w: regulator siły głośności odbiornika, lampkę nocną, pozytywkę z kołysankami, klips, który umożliwia wygodne przemieszczenie się z odbiornikiem przymocowanym do paska, czujnik ruchu, kamerę, monitoring.

Mając takie możliwości techniki lepiej je wykorzystywać dla troski o nasze maleństwa i ich bezpieczeństwa. Wpływ obecnego środowiska, chemia, otaczająca małe istoty, wszystko to wpływa na ich zdrowie a często utrudnia życia w pierwszych miesiącach. Inwestycja w takie urządzenie jest korzystna dla bezpieczeństwa naszego maluszka, dla naszego spokoju i większego komfortu. Zawsze tego typu urządzenie możemy odsprzedać, gdyż nie ulega ono zużyciu, czy też łatwemu zniszczeniu, również możemy oddać je znajomym, czy też innemu dziecku z rodziny, być może uratujemy mu w ten sposób życia.